Battery Acer Aspire One ZG5

2.990,00 ден.   Спореди

Компaтибилна батерија за:
Acer Aspire One ZG5 (Linux)
Acer Aspire One 10.1" (Black),
Acer Aspire One 571,
Acer Aspire One 8.9"; (Black),
Acer Aspire One Pro 531f-2G64Bk,<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 2.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компaтибилна батерија за:
Acer Aspire One ZG5 (Linux)
Acer Aspire One 10.1" (Black),
Acer Aspire One 571,
Acer Aspire One 8.9"; (Black),
Acer Aspire One Pro 531f-2G64Bk,
Acer eMachines eM250
Acer Aspire One A110 Series
Acer Aspire One A150 Series
Acer Aspire One D150 Series
Acer Aspire One D250 Series
Acer Aspire One P531h Series
Acer Aspire One Pro 531h Series
GATEWAY
Gateway LT1001J,
Gateway LT2000

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка