Basetech MINI 1 IR-Термометар

1.947,00 ден.   Спореди

Бесконтактно мерење
Оптика 1:1
Мерно подрачје од -33 до +220 °C
Метална опаковка го прави уредот екстремно робусен.
Со вградена стега за закачување на алишта.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бесконтактно мерење
Оптика 1:1
Мерно подрачје од -33 до +220 °C
Метална опаковка го прави уредот екстремно робусен.
Со вградена стега за закачување на алишта.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка