Baron D' Arignac Chardonnay

200,00 ден.   Спореди

Шифра на производ: 351278
UPC: 3500610052217
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Франција - Бургоњ
Категорија : Шардоне


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 200,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра на производ: 351278
UPC: 3500610052217
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Франција - Бургоњ
Категорија : Шардоне

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи