Ballantine's 12 YO

2.060,00 ден.   Спореди

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 461
UPC: 5010106110232
Волумен [ml] : 700
Старост : 12
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Виски - ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 2.060,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 461
UPC: 5010106110232
Волумен [ml] : 700
Старост : 12
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Виски - купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи