Baileys Original

980,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 530
UPC: 5011013100156
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 17
Потекло : Ирска
Категорија : Ликер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 980,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 530
UPC: 5011013100156
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 17
Потекло : Ирска
Категорија : Ликер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи