Bacardi Superior 2

1.040,00 ден.   Спореди

Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 134
UPC: 5010677015738
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Порторико
Група : Рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.040,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 134
UPC: 5010677015738
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Порторико
Група : Рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи