Bacardi Superior 1

1.075,00 ден.   Спореди

Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 834
UPC: 5010677014205
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Куба
Група : Рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.075,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 834
UPC: 5010677014205
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Куба
Група : Рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи