Bacardi Oakheart

845,00 ден.   Спореди

Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 351519
UPC: 5010677740036
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 35
Потекло : Порторико
Категорија : Рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 845,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 351519
UPC: 5010677740036
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 35
Потекло : Порторико
Категорија : Рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи