Bacardi Mojito

755,00 ден.   Спореди

Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 351112
UPC: 5010677211079
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 34.5
Потекло : Куба
Категорија : Рум


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 755,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 351112
UPC: 5010677211079
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 34.5
Потекло : Куба
Категорија : Рум

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи