Babycat instinctive

440,00 ден.   Спореди

Единствената структура на оваа паштета и дава предндност како храна за мачки на возраст до 4 месеци. Оваа формула исто така е погодна и за мачките во процесот на лактација. Достапно во алуминиомско па...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 440,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Единствената структура на оваа паштета и дава предндност како храна за мачки на возраст до 4 месеци. Оваа формула исто така е погодна и за мачките во процесот на лактација. Достапно во алуминиомско пакување од 100 грама. 1st Age ултра мека паштета за лесен старт со храна после цицањето Едиснтвената текстура на оваа паштета прилагодена за мачки кои престануваат со цицање, обезбедува преминување од млеко на цврста храна. Инстиктивна реакција Baby instinctive е формулиран така што обезбедува макронутриционистички профил (однос на главните хранливи состојки) кои одговараат за мачките кои се наоѓаат во деликатниот преоден период од млеко на цврста храна, исто така може да биде едиствениот комплетен оброк за мачки во лактација. Природна одбрана Помага во развојот на природниот имунитет на мачето благодарејќи на манан на олигосахариди и на антиоксидантниот комплекс (вит. E и C, taurin и lutein). Комплетен оброк за мачки при преодот од млеко до 4 месеци.
Упатство за храната: Постојат две опции, 100% пашетат (горе лево на сликата) или комбинација на паштета со Babycat 34 гранули (горе десно на сликата).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка