B03 0.3 Megapixels, Frame Rate: 30fps@640 x 480, 15fps @ 640x480, High-quality VGA CMOS sensor

332,00 ден.   Спореди

B03 0.3 Megapixels, Frame Rate: 30fps@640 x 480, 15fps @ 640x480, High-quality VGA CMOS sensor


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 332,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


B03 0.3 Megapixels, Frame Rate: 30fps@640 x 480, 15fps @ 640x480, High-quality VGA CMOS sensor

Резолуција 0.3 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка