B & B ТЕРМОТЕХНОЛОГИЈА

1.298,00 ден.   Спореди

Висококвалитетни сензори, направени во Германија од страна на B + B Thermotechnik. Обвивка со 2 m ПВЦ компензирачки кабел. Номинална должина на INCO 150 мм, Ø 1,5 мм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетни сензори, направени во Германија од страна на B + B Thermotechnik. Обвивка со 2 m ПВЦ компензирачки кабел. Номинална должина на INCO 150 мм, Ø 1,5 мм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка