AVTECH KPC132ZEP DOME 520TV, 3.6mm, 1/3 COLOR SSD, SONY, 15M

2.380,00 ден.   Спореди

Model: UPS120-8C moznost za UPS Voltaza: 230VAC 12V Amperaza: 10A 8kanali Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 2.380,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model: UPS120-8C moznost za UPS Voltaza: 230VAC 12V Amperaza: 10A 8kanali Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка