Avatec T130/SX930, Stereo headphone with flexible mic and volume control, Color: Black

396,00 ден.   Спореди

Avatec T130/SX930, Stereo headphone with flexible mic and volume control, Color: Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec T130/SX930, Stereo headphone with flexible mic and volume control, Color: Black

Тип на H&M Headset
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка