Avatec OMS19 WEB Camera with Microphone VM334+OV7670 +2p lens

Avatec OMS19 WEB Camera with Microphone VM334+OV7670 +2p lens

499,00 ден.   Спореди

Avatec OMS19 WEB Camera with Microphone VM334+OV7670 +2p lens, USB2.0 high-speed, plug&play, 350k PIXLES interpolated into 5.0M PIXELS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec OMS19 WEB Camera with Microphone VM334+OV7670 +2p lens, USB2.0 high-speed, plug&play, 350k PIXLES interpolated into 5.0M PIXELS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка