Avatec MP4 player MPX-1889, 4GB, 1.8" TFT LCD Display, MP3,WMA, AVI, lithium ion battery, black
Avatec MP4 player MPX-1889, 4GB, 1.8" TFT LCD Display, MP3,WMA, AVI, lithium ion battery, black

Avatec MP4 player MPX-1889, 4GB, 1.8" TFT LCD Display, MP3,WMA, AVI, lithium ion battery, black

1.499,00 ден.   Спореди

Avatec MP4 player MPX-1889, 4GB, 1.8" TFT LCD Display, MP3,WMA, AVI, lithium ion battery, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 8 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.525,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec MP4 player MPX-1889, 4GB, 1.8" TFT LCD Display, MP3,WMA, AVI, lithium ion battery, black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка