Avatec MP3/WMA player DMP-123, 2GB, Built in high quality speaker, Built in LED light, AAA battery, white/green

Avatec MP3/WMA player DMP-123, 2GB, Built in high quality speaker, Built in LED light, AAA battery, white/green

1.299,00 ден.   Спореди

Avatec MP3/WMA player DMP-123, 2GB, Built in high quality speaker, Built in LED light, AAA battery, white/green


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.322,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec MP3/WMA player DMP-123, 2GB, Built in high quality speaker, Built in LED light, AAA battery, white/green

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка