Avatec MID KT-7V01 Resistive touch screen 7 16:9	350	5	nemaAvatec MID-7001, Resistive touch screen 7 16:9, 800x480 resolution, Android 2.2, 2GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, 3G ( by external USB dongle ), Flash 10.1, Microphon

Avatec MID KT-7V01 Resistive touch screen 7 16:9 350 5 nemaAvatec MID-7001, Resistive touch screen 7 16:9, 800x480 resolution, Android 2.2, 2GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, 3G ( by external USB dongle ), Flash 10.1, Microphon

4.690,00 ден.   Спореди

ASUS K53U-SX070/2GB/(w/BAG XB-620) - AMD Ontario Dual-Core C50 (1GHz, 2x512kB, 9W) CPU, AMD Radeon HD 6250M UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53U-SX070/2GB/(w/BAG XB-620) - AMD Ontario Dual-Core C50 (1GHz, 2x512kB, 9W) CPU, AMD Radeon HD 6250M UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400mAh, HDMI 1.4, 3xUSB, Carry Case, 15.6 HD LED (1366x768) Преносни компјутери Asus www.set.mk 15990 36819 ASUS K53U-SX070/2GB/(w/BAG XB-620) - AMD Ontario Dual-Core C50 (1GHz 730 5 nemaAvatec MID KT-7V01 Resistive touch screen 7 16:9, 800x480 resolution, Android 2.2, 4GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, 3G ( by external USB dongle ), Flash 10.1, Microphone, 256MB SD RAM, VIA 8650; CPU: Dual core 900MHZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка