Avatec MID-8002

Avatec MID-8002

4.490,00 ден.   Спореди

Avatec MID-8002, Resistive touch screen 8" 4:3, 800x600 resolution, Android 2.2, 2GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, 3G ( by external USB dongle ), Flash 10.1, Microphone, R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec MID-8002, Resistive touch screen 8" 4:3, 800x600 resolution, Android 2.2, 2GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, 3G ( by external USB dongle ), Flash 10.1, Microphone, RJ45 port, 256MB SD RAM, Via WM8650 800MHz CPU + 300MHz DSP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

I really wish there were more artciles like this on the web. http://gtngrvmhn.com [url=http://ryudbpbfnv.com]ryudbpbfnv[/url] [link=http://nokffb.com]nokffb[/link]


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

This intrfmaoion is off the hizool!


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

I’d get one of the marmalade and cackle shrugs…great colors that I love to see my boy in and awesome design. Also I love thr variety of t-shirts that are so un30ueRiq;loving Oishi-M!!!