Avatec HDD Case HB-3501

Avatec HDD Case HB-3501

999,00 ден.   Спореди

Avatec HDD Case HB-3306, 2.5 HDD case, Aluminium case, Support 750GB disk, USB3.0, Color:Black Преносни кутии Avatec www.set.mk 999 10349 Avatec HDD Case HB-3306 90Avatec HDD Case HB-3501, 3.5 HDD cas...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec HDD Case HB-3306, 2.5 HDD case, Aluminium case, Support 750GB disk, USB3.0, Color:Black Преносни кутии Avatec www.set.mk 999 10349 Avatec HDD Case HB-3306 90Avatec HDD Case HB-3501, 3.5 HDD case, Aluminium alloy case, Support 2TB disk, USB2.0, Color:Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка