Avatec GAP-8012, Dual Joypad USB port, 8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters

257,00 ден.   Спореди

Avatec GAP-8012, Dual Joypad USB port, 8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 257,00 ден.

пред 6 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec GAP-8012, Dual Joypad USB port, 8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка