Avatec DPF-1213 Digital Photo Frame

Avatec DPF-1213 Digital Photo Frame

3.499,00 ден.   Спореди

Avatec DPF-1211 Digital Photo Frame, 12.1 Black with Glass Cover, 640x480, video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, audio out, with remote control ФотоРамки ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec DPF-1211 Digital Photo Frame, 12.1 Black with Glass Cover, 640x480, video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, audio out, with remote control ФотоРамки Avatec www.set.mk 3599 29386 Avatec DPF-1211 Digital Photo Frame 365Avatec DPF-1213 Digital Photo Frame, 12.1 White like IPAD, 640x480, video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, audio out, with remote control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка