Avatec DPF-1043 Digital Photo Frame

Avatec DPF-1043 Digital Photo Frame

3.599,00 ден.   Спореди

Avatec DPF-7207 Digital Photo Frame, 7 Metal Black, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, AV out, JPEG, card slot + USB, with remote control Фото...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec DPF-7207 Digital Photo Frame, 7 Metal Black, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, AV out, JPEG, card slot + USB, with remote control ФотоРамки Avatec www.set.mk 1749 29384 Avatec DPF-7207 Digital Photo Frame 365Avatec DPF-1043 Digital Photo Frame, 10.4 Wooden color, 800x600, video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, audio out, with remote control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка