Avatec Digital Photo Frame KT701 Square, 7" Black and transparent, 480x234, JPEG, card slot + USB

Avatec Digital Photo Frame KT701 Square, 7" Black and transparent, 480x234, JPEG, card slot + USB

1.650,00 ден.   Спореди

Avatec Digital Photo Frame KT701 Square, 7" Black and transparent, 480x234, JPEG, card slot + USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.650,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec Digital Photo Frame KT701 Square, 7" Black and transparent, 480x234, JPEG, card slot + USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка