Avatec CK-0020C2 USB2.0 internal card reader, 3.5" USB 2.0 internal card reader, Features: slots card reader (Can read XD, SD, MS, CF, M2, Micro SD USB) with color box package, Chipset:AU6477 (multi card readers)

297,00 ден.   Спореди

Avatec CK-0020C2 USB2.0 internal card reader, 3.5" USB 2.0 internal card reader, Features: slots card reader (Can read XD, SD, MS, CF, M2, Micro SD USB) with color box package, Chipset:AU6477 (multi c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec CK-0020C2 USB2.0 internal card reader, 3.5" USB 2.0 internal card reader, Features: slots card reader (Can read XD, SD, MS, CF, M2, Micro SD USB) with color box package, Chipset:AU6477 (multi card readers)

Капацитет 0 GB
Тип на мемориска картичка Card Reader
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка