Avatec CGP-7029 for PC and PlayStation 2 Wheel steering for PC 3 in 1, acceleration and brake control pedals, gearbox control

1.525,00 ден.   Спореди

Avatec CGP-7029 for PC and PlayStation 2 Wheel steering for PC 3 in 1, acceleration and brake control pedals, gearbox control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.525,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec CGP-7029 for PC and PlayStation 2 Wheel steering for PC 3 in 1, acceleration and brake control pedals, gearbox control

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка