Avatec CGP-6025, 2.4G Wireless Vibration Joypad for PlayStation 2 and PC, max connecting distance is 10 meters, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual vibration, The appearance is the same as Sony Plays

941,00 ден.   Спореди

Avatec CGP-6025, 2.4G Wireless Vibration Joypad for PlayStation 2 and PC, max connecting distance is 10 meters, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual v...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 941,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec CGP-6025, 2.4G Wireless Vibration Joypad for PlayStation 2 and PC, max connecting distance is 10 meters, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual vibration, The appearance is the same as Sony Playstation 2 original gamepad

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка