Avatec 6010 Digital Photo Frame

Avatec 6010 Digital Photo Frame

2.999,00 ден.   Спореди

Avatec 3007 Digital Photo Frame, 7 A grade panel, Black, 480x234, video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar function, card slot + USB, with remote control, ФотоРамки Avatec www.set.mk 2699 2928...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec 3007 Digital Photo Frame, 7 A grade panel, Black, 480x234, video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar function, card slot + USB, with remote control, ФотоРамки Avatec www.set.mk 2699 29281 Avatec 3007 Digital Photo Frame 365 5 ima pod 5Avatec 6010 Digital Photo Frame, 10.4 A grade panel, Black, 640x480, video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, audio out, with remote control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка