Avatec 2001 Digital Photo Frame

Avatec 2001 Digital Photo Frame

1.499,00 ден.   Спореди

Avatec Digital Photo Frame 2002, 7 A grade panel, Black brushed metal, 480x234, JPEG, calendar + clock function, card slot + USB Мултимедија Avatec www.set.mk 1999 29279 Avatec Digital Photo Frame 200...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec Digital Photo Frame 2002, 7 A grade panel, Black brushed metal, 480x234, JPEG, calendar + clock function, card slot + USB Мултимедија Avatec www.set.mk 1999 29279 Avatec Digital Photo Frame 2002 350 5 nemaAvatec 2001 Digital Photo Frame, 7 A grade panel, Black, 480x234, JPEG, card slot + USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка