AV-БЕЗЖИЧЕН ПРЕНОСЕН СИСТЕМ 2,4 GHz

4.897,00 ден.   Спореди

Безжичен пренос на видео и/или аудио сигнали до 30 м за дома и до 80 метри на отворено. Пренос преку сателитски приемник, видео рекордер, DVD плеер, видео камера или CD плеер, можете да седите и да уж...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.897,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичен пренос на видео и/или аудио сигнали до 30 м за дома и до 80 метри на отворено. Пренос преку сателитски приемник, видео рекордер, DVD плеер, видео камера или CD плеер, можете да седите и да уживате во видео, гледате фудбал или слушате музика каде сакате, без да мора да се постават кабли. Интегриран инфрацрвен конвертор обезбедува безжична фидбек врска, која може да се користи за уклучување или исклучување на видео опрема, CD плеер или приемник. Видео / аудио преносот е стерео или моно во зависност од влезниот сигнал.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка