ATX Midi Tower Case Zalman Z11 Plus HF1 Black

5.147,00 ден.   Спореди

Steel / Plastic ATX Mid Tower
2 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 / Audio Front Ports
4 External 5.25" Drive Bays
5 Internal 3.5" Drive Bays

Enclosure Type ATX Mid Towe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.147,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.190,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Steel / Plastic ATX Mid Tower
2 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 / Audio Front Ports
4 External 5.25" Drive Bays
5 Internal 3.5" Drive Bays

Enclosure Type ATX Mid Tower
Dimensions 260(W) x 498(H) x 525(D)mm
Weight 7.4kg
Material Plastic, Steel
Motherboard Compatibility Standard ATX / Micro ATX
Power Supply Compatibility Standard ATX / ATX12V
VGA Compatibility Full Size (up to 290mm)
Expansion Slot 7
Drive Bays 5.25" External Bay x 4
3.5" External Bay x 1, Internal Bay x 5
5.25"/3.5"/2.5" 1 (3in-1)
Cooling
Components Front 1 x 120mm/140mm Red LED Fan (1 Fan included)
Top 2 x 120mm/140mm Red LED Fan (1 Fan included, 1 Fan optional)
Rear 1 x 120mm Red LED Fan (1 Fan included)
Side 2 x 80mm Fan (2 Fans included)
Bottom 1 x 120mm/140mm Fan (1 Fan optional)
I/O Ports Mic x 1, Headphones x 1, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 2
Color Black

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка