ATX Midi Tower Case SAMA Inpower P49 Gaming Black w/o PSU

1.180,00 ден.   Спореди

ATX Midi Tower Case SAMA Inpower P49 Gaming Black w/o PSU
Case
Model No.: P49 black
Front Panel: ABS+Metal mesh
Side Panel: perforated side panel

Chassis: "SPCC 0.45mm,<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ATX Midi Tower Case SAMA Inpower P49 Gaming Black w/o PSU
Case
Model No.: P49 black
Front Panel: ABS+Metal mesh
Side Panel: perforated side panel

Chassis: "SPCC 0.45mm,
Black painting interior"

Chassis
USB1.0+Audio x 2
PSU Port: Upper / ATX

Fan Ports
Front: Option 1x12cm
Side: Option 1x12cm or 14cm
Rear: Option 1x 8cm or 12cm
Top: No
Bottom: No

Drive Bays
5.25''exposed: 2
3.5'' exposed: 0
3.5'' hidden: 3
2.5'' SSD: 2

PCI Expansion Slots: 7

Size:
Chassis Size: L375*W180*H410 mm
Case Size: L435*W196*H420 mm

Support VGA Card Length: 375 mm
Support CPU Cooler Height: 160 mm

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка