ATX Midi Tower Case SAMA Inpower JAX-08 Cruiser Gaming Black w/o PSU

1.590,00 ден.   Спореди

ATX Midi Tower Case SAMA Inpower JAX-08 Cruiser Gaming Black w/o PSU

Color: Black, mesh mask
Material: Stainless steel, black painted frame coated
Dimensions: 475 X 185 X 455 (L x...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ATX Midi Tower Case SAMA Inpower JAX-08 Cruiser Gaming Black w/o PSU

Color: Black, mesh mask
Material: Stainless steel, black painted frame coated
Dimensions: 475 X 185 X 455 (L x W x H)
Weight: 5.5 kg
the main type: Micro-ATX / ATX
DVD/CD x 2
HDD x 2
USB 2.0 x 2;
USB 3.0 x 1
Blue Fan 12cm front x3,
Blue Fan 12cm front x1,
PSU Port: Bottom / ATX

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка