ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Glory 3 Gaming Black w/o PSU

ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Glory 3 Gaming Black w/o PSU

850,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 358MM long graphics card
157MM high CPU cooler

Type: Vertical ATX, M-ATX
Product Size: 401 (L...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 358MM long graphics card
157MM high CPU cooler

Type: Vertical ATX, M-ATX
Product Size: 401 (L) ? 200 (W) ? 410 (H)mm
Extended drive: 2x 3.5", 2x 2.5", 7x PCI expansion card slots
Front connector: 2x USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Rear panel 1x 12cm fan (optional),
Side panel 1x 12cm fan (optional)
Support motherboard: ATX, M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка