ATX Midi Tower Case Matrix NX-32 w/ 750W PSU Black

1.466,00 ден.   Спореди

Front Panel:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.466,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 6 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Front Panel:

Уреди за напојување 750 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка