ATX Midi Tower Case Matrix NX-01 w/ 750W PSU Gaming Black

1.440,00 ден.   Спореди

Front Panel:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.440,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Front Panel:

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 750 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка