ATX Midi Tower Case Matrix MX-05 w/ 700W PSU Black

ATX Midi Tower Case Matrix MX-05 w/ 700W PSU Black

1.260,00 ден.   Спореди

FRONT PANEL
* USB2.0 x2, Mic x1, Audio x1

Chassis
* Metal Mesh 0.45T (standard)

Drive Bays & Spec.
* 5.25' x2
* 3.5'' x3
* Expansion Slots x7

PSU
* 7...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.260,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FRONT PANEL
* USB2.0 x2, Mic x1, Audio x1

Chassis
* Metal Mesh 0.45T (standard)

Drive Bays & Spec.
* 5.25' x2
* 3.5'' x3
* Expansion Slots x7

PSU
* 700W Black

Reserved fan Ports:
* Front: 1x 12cm
* Rear: 1x 8cm
* Side: 1x12cm

Chassis size: 375*175*405 mm
Weight: 3.0 kgs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка