ATX Midi Tower Case Matrix MX-01 w/ 700W PSU Black

1.295,00 ден.   Спореди

FRONT PANEL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.295,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FRONT PANEL

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 700 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка