ATX Micro Case Deepcool Smarter w/USB 3.0, USB 2.0

1.450,00 ден.   Спореди

Features:
* Classical Micro ATX/ Mini ITX computer case with simple panel design
* Fully black painted interior
* Support backplate cable management design
* 420 x 201 x 365mm dimensio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
* Classical Micro ATX/ Mini ITX computer case with simple panel design
* Fully black painted interior
* Support backplate cable management design
* 420 x 201 x 365mm dimension
* High compatibility of up to 320mm VGA compatibility

Technical Spec:
Motherboards:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка