Atman power liquid filter At-F202 1200 литри на час

1.200,00 ден.   Спореди

Atman Ат-f202 Во потопен филтер ~ ~
Напон :220-240V
Фреквенција: 50Hz
ват: 25w
Макс излез: 1200L / H
Макс Должина: 1,3
Мерење 29 x 12 x 7 м
Целосно потопнен ф...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Atman Ат-f202 Во потопен филтер ~ ~
Напон :220-240V
Фреквенција: 50Hz
ват: 25w
Макс излез: 1200L / H
Макс Должина: 1,3
Мерење 29 x 12 x 7 м
Целосно потопнен филтер.
Безбедно и тивко работење.
Погоднен за свежи и морските води.
Физичка и биолошка филтрација.
За аквариуми до 180 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка