Atman power liquid filter At-F201 800 литри на час

800,00 ден.   Спореди

Atman Ат-f201 Во потопен филтер ~ ~
Напон :220-240V
Фреквенција: 50Hz
Макс излез: 1200L / H
Макс височина: 1 m
Целосно потопнен филтер.
Безбедно и тивко работење. Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 800,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Atman Ат-f201 Во потопен филтер ~ ~
Напон :220-240V
Фреквенција: 50Hz
Макс излез: 1200L / H
Макс височина: 1 m
Целосно потопнен филтер.
Безбедно и тивко работење.
Погоднен за свежи и морските води.
Физичка и биолошка филтрација.
За аквариуми до 120 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка