Atman power liquid filter At-F103 1000 литри на час

Atman power liquid filter At-F103 1000 литри на час

1.100,00 ден.   Спореди

Atman Внатрешен филтер AT-F103 - 1000 Litres / час
Филтрирање Капацитет: 1000 литри / час
Механички и биолошки филтрација со сунѓер за лесно чистење и одржување.
Погодна за морски ак...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.100,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Atman Внатрешен филтер AT-F103 - 1000 Litres / час
Филтрирање Капацитет: 1000 литри / час
Механички и биолошки филтрација со сунѓер за лесно чистење и одржување.
Погодна за морски аквариуми и слатководни.
За аквариуми до 220 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка