Atman power hang-on filter HF-0300

900,00 ден.   Спореди

Надворешен филтер (тип Hang on филтер) со 3 Филтрирање во системи (механички, биолошки и хемиски).
Моќност: 3,5 вати, филтрација волумен: 300 литри / час, погоден за
аквариуми до 50-100 ли...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 900,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Надворешен филтер (тип Hang on филтер) со 3 Филтрирање во системи (механички, биолошки и хемиски).
Моќност: 3,5 вати, филтрација волумен: 300 литри / час, погоден за
аквариуми до 50-100 литри.
За морски и слатководни аквариуми.
Гаранција: 6 месеци врз доказ за купувањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка