Atman power hang-on filter HF-0100

750,00 ден.   Спореди

ATMAN надворешен филтер HF-0100 160LH 110V и 220V
Надворешен филтер (тип Hang on филтер) со 3 Филтеациони во системи (механички, биолошки и хемиски). Идеален за мали аквариуми до 32 литри. Тивко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 750,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ATMAN надворешен филтер HF-0100 160LH 110V и 220V
Надворешен филтер (тип Hang on филтер) со 3 Филтеациони во системи (механички, биолошки и хемиски). Идеален за мали аквариуми до 32 литри. Тивко и ефикасно.
Максимум од 160 l / h. 2,5 В.
Волтажа: 110 и 220V
Гаранција: 6 месеци врз доказ за купувањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка