Atman ЕФ-4 надворешен канистер филтер

6.500,00 ден.   Спореди

Atman ЕФ-4 надворешен канистер филтер 900L / Ч,
ИДЕАЛЕН ЗА СЛАТКОВОДНИ И МОРСКИ АКВАРИУМИ
ЗА АКВАРИУМИ ОД 250-450 ЛИТРИ
ФИЛТРАЦИЈА: МЕХАНИЧКА, БИОЛОШКА И ХЕМИСКА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 6.500,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Atman ЕФ-4 надворешен канистер филтер 900L / Ч,
ИДЕАЛЕН ЗА СЛАТКОВОДНИ И МОРСКИ АКВАРИУМИ
ЗА АКВАРИУМИ ОД 250-450 ЛИТРИ
ФИЛТРАЦИЈА: МЕХАНИЧКА, БИОЛОШКА И ХЕМИСКА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка