ATI Radeon R9 380, 2GB DDR5, 256bit, 2x DVI, HDMI, DP, 2 x Armor FAN

ATI Radeon R9 380, 2GB DDR5, 256bit, 2x DVI, HDMI, DP, 2 x Armor FAN

12.695,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 12.695,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка