ATI Radeon HD6670 PCI-EX2.0 1024MB GDDR5 128bit, 800/4000MHz, HDMI/DVI/VGA, Dual Slot Fan Cooler, Lite Retail, HD3D Technology

4.627,00 ден.   Спореди

ATI Radeon HD6670 PCI-EX2.0 1024MB GDDR5 128bit, 800/4000MHz, HDMI/DVI/VGA, Dual Slot Fan Cooler, Lite Retail, HD3D Technology


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.627,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ATI Radeon HD6670 PCI-EX2.0 1024MB GDDR5 128bit, 800/4000MHz, HDMI/DVI/VGA, Dual Slot Fan Cooler, Lite Retail, HD3D Technology

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD6670
Бренд на графичка картичка AMD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка