At-f 101 500 литри на час

At-f 101 500 литри на час

600,00 ден.   Спореди

Внатрешен филтер Atman At-F101, 500 l / h
Atman Внатрешен филтер обезбедува оптимална филтрација за аквариумската вода потребна за здрав начин на живот на вашите риби и аквариумски растенија. Фи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 600,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Внатрешен филтер Atman At-F101, 500 l / h
Atman Внатрешен филтер обезбедува оптимална филтрација за аквариумската вода потребна за здрав начин на живот на вашите риби и аквариумски растенија. Филтерот содржи специјален сунгер. Филтерот е целосно потопен и е погоден до 80 литриски аквариуми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка