ASUS Zenpad 3G White, 7" IPS , 1024*600 (WSVGA), 10-finger capacitive touch screen, Ram 1 GB, Storage 16 GB EMMC, Camera Front: 0.3M Rear: 2M, Intel SoFIA Qad-Core CPU (C3230), CPU Mali 450 MP4, Build-in high quality speaker * 1 Mic, BT 4.0, 802.11

7.929,00 ден.   Спореди

ASUS Zenpad 3G White
• 7`` IPS
• 1024*600 (WSVGA)
• 10-finger capacitive touch screen
• Ram 1 GB
• Storage 16 GB EMMC
• Camera Front: 0.3M Rear: 2M
• Intel SoFIA Qad...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.929,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Zenpad 3G White
• 7`` IPS
• 1024*600 (WSVGA)
• 10-finger capacitive touch screen
• Ram 1 GB
• Storage 16 GB EMMC
• Camera Front: 0.3M Rear: 2M
• Intel SoFIA Qad-Core CPU (C3230)
• CPU Mali 450 MP4
• Build-in high quality speaker * 1 Mic
• BT 4.0
• 802.11 b/g/n
• G-sensor
• 270g
• 1 x Micro USB 1 x Head phone/ Mic-in 1 x Micro SD (SDHC)/ Max.64GB Miracast
• Android 5.0 Lollipop
• Z170CG-1B021A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка