Asus Xonar U1 Laptop Audio Hometheater, USB Audio station Piano Black, Input: Stereo Mic/Line-in, Output: SPDIF out, SNR (dB) 100 dB Dynamic 96dB, Dolby features: DVS, DH, DPLIIX, DDL, S/PDIF optical adapter cable x1, Stereo vertical array microphone

1.982,00 ден.   Спореди

Asus Xonar U1 Laptop Audio Hometheater, USB Audio station Piano Black, Input: Stereo Mic/Line-in, Output: SPDIF out, SNR (dB) 100 dB Dynamic 96dB, Dolby features: DVS, DH, DPLIIX, DDL, S/PDIF optical ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.982,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Xonar U1 Laptop Audio Hometheater, USB Audio station Piano Black, Input: Stereo Mic/Line-in, Output: SPDIF out, SNR (dB) 100 dB Dynamic 96dB, Dolby features: DVS, DH, DPLIIX, DDL, S/PDIF optical adapter cable x1, Stereo vertical array microphone

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка